Kas svarbiausia renkantis tinkamą komodą namuose?

Kas svarbiausia renkantis tinkamą komodą namuose?

Komoda – tai baldas kurio aktualumas yra neabejotinas nuo pačiu seniausių laikų. Visiems puikiai suprantamas yra tas faktas, jog komodas iš esmės galime pritaikyti labai paprastai bet kokio kambario interjere ir pritaikyti jas bet kokių daiktų laikymui

Kitas dažnas dalykas – komodą naudoti kaip tam tikrą pagrindą kažkokiam kitam objektui palaikyti ar tai būtų televizorius ar dar kažkoks kitas buitinis dalykas. Galima sakyti, jog komodos ir jų taikymas yra tikrai universalus.

Vis dėl to, norint tinkamai apsispręsti kas svarbiausia renkantis ją, reikėtų apgalvoti keletą dalykų. Šiame straipsnyje – svarbiausi aspektai renkantis komodas.

Pagrindinis dalykas yra baldo dydis

Tinkamas baldo dydis leidžia jums iš anksto galvoti apie tai kokią funkciją baldas atliks namuose ir kiek jis erdvėje užims vietos. Kadangi komoda retai būna pagrindinis interjero akcentas, tikėtina, jog jos matmenis reikės derinti atitinkamai prie kitų esančių baldų.

Būna, jog kambarys ir taip turi daug didelių baldų ir ne itin daug laisvos vietos, todėl komodą tokiu atveju reikės parinkinėti mažesnę. Čia tikslas bus neatimti ir taip nedidelės laisvos kambario erdvės.

Kalbant apie atvirkštinę situaciją kuomet kambarys yra pagrinde tuščias, tuomet didesnių gabaritų komoda gali būti būdas užpildyti tuščią erdvę.

Dar vienas svarbus dalykas – paskirtis

Komoda, kaip minėta, tipiškai gali atlikti labai nemažai funkcijų namo kambaryje. Tai gali būti svarbi lentyna jūsų daiktams, kad ir visai nedideliems.

Jei tarkime planuojate komodoje laikyti rūbus, jau reikėtų pagalvoti apie didesnės talpos lentynas, tam, kad galėtumėte patogiai sudėti didelį kiekį rūbų.

Dauguma šiuolaikinių komodų pasižymi kaip reikiant dideliu praktiškumas, kas reiškia, jog net ir neturint didelio vietos kiekio, galima pasirinkti itin talpią komodą kuri išspręs visas talpumo problemas.

Geros medžiagos reikš ir gerą kokybę

Kaip ir su visais baldais, komodos kokybė yra užtikrinama su pakankamai geros kokybės medžiagomis. Tiesa, eilinis pirkėjas, ko gero, nežino itin daug apie tai iš ko turėtų būti gaminamos komodos.

Paprastai ilgiausia tarnyste pasižymi iš kokybiškų medžio plokščių pagaminti variantai turintys jau iš savęs natūralaus tvirtumo savybes galint užtikrinti kokybę ir patvarumą. Kitas aspektas kur svarbu medžiagos – komodos apdaila.

Visi norime, jog mūsų baldas ne tik atrodytų žavingai ir tinkamai derėtų prie mūsų interjero, tačiau išlaikytų tą grožį ilgus metus. Todėl svarbu yra rinktis baldus pagamintus iš kokybiškų apdailos medžiagų.

Variantas derantis prie interjero

Viena iš pagrindinių priežaščių dėl ko komodos gali būti toks svarbus elementas mūsų interjere yra bendra jos dermė prie mūsų kambario stiliaus. Paprastai jau esantys kambario baldai jums suteiks bent bendrą idėją kokios spalvos ar stiliaus komoda jums tiktų labiausiai.

Žinoma reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kokią funkciją interjere komoda atliks. Jeigu tai bus pagrindinis interjero akcentas, tuomet nereikėtų pabijoti drąsesnių sprendimus renkantis kiek neįprastą variantą.

Jeigu tiesiog norite priderinti komodą prie kitų baldų, tuomet žinoma, reikės kažko subtilesnio.

Reikalingas biudžetas

Galiausiai, žinoma, reikėtų apsispręsti ties tuo, kiek jūs esate pasiruošę išleisti naujai komodai. Kaip pavyzdys, natūralios medienos variantai pasižymintys geresniu tvirtumu ir išvaizda, gali būti šiek tiek brangesni nei paprastesnio pobūdžio alternatyvos.

Tiesa, įvairios internetinės parduotuvės nuolatos siūlo akcijų, todėl neturėtų būti sudėtinga surasti mėgstamą variantą kuris bus tiek už gerą kainą, tiek aukštos kokybės.

Svarbiausia šiuo atveju – tiksliai žinoti ko norite ir sekti naujausias tendencijas rinkoje.

Pabaigai

Šiame straipsnyje trumpai aptarėme komodas. Galima sakyti, jog šis baltas yra ne tik praktiškas ir funkcionalus, tačiau galintis tapti ir svarbia detale jūsų interjere. Svarbiausia – pasirinkti geros kokybės variantą už kainą kuri jums yra priimtina.

Share this post

Parašykite komentarą