Kaip odinis kampas gali pakeisti jūsų kambario erdvę?

Kaip odinis kampas gali pakeisti jūsų kambario erdvę

Kaip odinis kampas gali pakeisti jūsų kambario erdvę?

Odiniai kampai – nėra vien puikiai atrodantis ir itin patogus baldas leidžiantis patogiai įsitaisyti būnant namuose.

Daugelis profesionalių dizainerių, sutiktų, jog tai kartu ir itin svarbus elementas kuriant bendrą kambario estetiką, ypač tų namų šeimininkų tarpe kurie mėgsta prabangą ir unikalumą.

Tiesa, daugeliui kas svarsto apie tokius baldų variantus kyla rimtas klausimas apie tai kaip juos reikėtų pasirinkti ir tinkamai pritaikyti savo kambariui.

Džiugi žinia yra tai, jog tai iš esmės nėra sudėtinga padaryti, tiesiog reikia įvertinti keletą svarbių dalykų ar tai būtų nauji ar naudoti odiniai baldai.

Šiame straipsnyje – būtent apie tai.

Svarbiausias dalykas – apsispręsti dėl norimo interjero stiliaus

Pirmas dalykas, kurį svarbu įvertinti yra bendra jūsų interjero estetika ir kuriamas stilius.

Šiais laikais itin populiarus minimalizmas reikalauja paprastesnės formos, spalvų ir dekoracijų turinčių minkštųjų kampų.

Tuo tarpu klasikinis stilius kadaise dominavęs kaip pagrindinis stilius interjero dekoracijoms yra šiek tiek priblėsęs, tačiau jį pasirinkęs žmogus vistiek neprašautų, kadangi nesunkiai galima rasti ir tokių variantų kurie pasižymi vadinamuoju “atnaujintu klasikiniu” stiliumi.

Galiausiai yra ir tų žmonių kurie nori apskritai unikalaus vaizdo.

Tuomet jau galima derinti skirtingus kambaryje esančius elementus, tiek klasikos, tiek minimalizmo.

Neperlenkite lazdos su interjero elementais

Vienas iš pagrindinių minkštų kampų bruožų yra tai, jog jie jau iš esmės gali būti vieni iš pagrindinių akcentų interjere.

Nesvarbu ar kalba eina apie svetainę, miegamąjį ar kitą kambarį namuose, tai gali būti puikus elementas ne tik atkreipti dėmesį, tačiau jį iš esmės papildyti.

Toks dalykas ypač lengvai pastebimas nedidelės apimties butuose, kur kambariai taip pat negali pasižymėti didelės erdvės kiekiu.

Minkšti kampai, ypač tie kurie turi ryškesnę spalvą ar dekorą suteiks kambariui tikrai nepakartojamo žavesio.

Turint galvoje ir tokių baldų suteikiamą praktiškumą, iš esmės minkštas kampas pilnai gali tapti vienu iš pagrindinių baldų.

Visų mėgstamas natūralumo aspektas

Jei sau gali leisti daugiau vietos atžvilgiu ar tiesiog nemėgstate minimalistinio stiliaus, verta pasisukti ir į kitą – klasikinio stiliaus pusę.

Čia paprastai žmonės siekia perteikti daugiau prabangą ir natūralumą keliančius jausmus.

Šalia puikiai atrodančių minkštųjų kampų turinčių puikiai atrodančią odą, tikrai nesuklysite derindami ir panašius jausmus keliančius medinius baldus, kurie tikrai iš mados niekuomet neišeis.

Tokiu atveju kuomet natūralumas vis dėl to išlieka svarbiausiu elementu, puikus pasirinkimas būtų inkorporuoti daugiau augalų į savo kambario interjerą. Užteks vos kelių o skirtumą pastebėsite akimirksniu.

Spalvos turėtų tapti jūsų kūrybos vaisiumi

Norime pasakyti tai, jog nereikėtų apsistoti su įprastomis spalvų paletėmis. Minkšti kampai, kaip jau minėta, yra puikus būdas sukoncentruoti žmogaus dėmesį kaip į vieną iš pagrindinių elementų kambaryje.

Taigi, kodėl nepaversti šių baldų dar įspūdingesniais ir suteikti jiems tam tikrą, galbūt neįprastą spalvą?

Čia nebūtina rinktis itin ryškios spalvos pačiai odai, tačiau puikiai galima sužaisti panaudojant unikalesnės spalvų ar raštų užklotus galinčius sukurti išties įstabų vaizdą.

Taip pat protinga būtų kurti tam tikrą kontrastą tarp kambario spalvų. Jei kambario sienos – baltos, tuomet minkšti kampai geriau atrodys tamsūs ir atvirkščiai.

Pasižvalgykite ir po pavyzdžiui iš jau kitų žmonių sukurtų interjerų, tikėtina, jog tikrai rasite patinkantį kontrastą ar dermę.

Žinoma, svarbiausia neperlenkti lazdos ir nepridėti per daug spalvų kambaryje sugadinant vaizdo harmoniją.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme minkštus kampus ir kaip juos derinti interjere.

Galima sakyti, jog tai gali tapti išties svarbiu elementu, tačiau nereikia pamiršti bendro jūsų interjero stiliaus, tinkamos spalvų dermės ir kitų faktorių norint susikurti tai kas jums patinka.

Share this post

Parašykite komentarą