Kaip senus baldus iš odos pritaikyti prie šiuolaikinio interjero? 5 patarimai

odinių baldų pritaikymas

Kaip senus baldus iš odos pritaikyti prie šiuolaikinio interjero? 5 patarimai

Oda, kaip medžiaga baldams, nuo seno yra vertinama dėl interjerui suteikiamo prabangos jausmo, jaukumo ir išskirtinumo.

Vis dėl to, tokio tipo baldų variantai rinkoje nėra pigūs, ypač jei ieškome geros būklės variantų kurie tarnautų ir atrodytų namuose puikiai ilgus metus į priekį. Mūsų siūlomi naudoti odiniai baldai – galimybė įsigyti patrauklius, aukštos kokybės baldus ir jų komplektus už puikią kainą.

Tiesa, atnaujinant baldų komplektą namuose, svarbu atsižvelgti ir į vizualinį jų aspektą, t.y. tai kaip jie derės su kitais aplinkoje esančiais elementais kuriant harmoningą vaizdą interjere.

Šiame straipsnyje – 5 patarimai kaip pritaikyti naudotus odinius moderniame interjere, siekiant sukurti spalvingą, dinamišką ir modernią erdvę.

1. Pasirinkite tinkamą baldų komplektą pagal savo interjero stilių

Pirmas dalykas į ką reikėtų atkreiptų dėmesį siekiant sukurti harmoningą namų interjerą yra gerai pagalvoti apie tai koks baldų variantas geriausiai tiks namų aplinkoje.

Šiuolaikiškame, minimalistiniame interjere, odiniai baldai derės puikiai su kitais aplinkoje esančiais elementais ir suteiks didesnį jai prabangos jausmą. Tokie baldai gali tapti arba pagrindiniu dėmesį traukiančiu elementu,arba prisiderinti prie kitų namų aplinkoje esančių akcentų.

Kitas dalykas į ką taip pat bus svarbu atkreipti dėmesį kuriant harmoningą vaizdą yra būsimo baldo spalva, kuri turėtų derėti prie jau esamos interjero paletės. Vėl gi, spalva gali padėti baldą pritaikyti prie kitų esančių interjere arba padėti jam tapti interjero pagrindiniu akcentu.

2. Odos atspalvių derinimas su kitomis spalvomis interjere

Reikšmės baldų dermei interjere su kitais elementais turės ir baldo odos atspalviai. Šviesesnių tonų baldai, kaip pavyzdys, puikiai derės su kitais šviesesniais elementais kambaryje ir suteiks visam interjerui žymiai daugiau jaukumo bei harmonijos.

Tamsesnių atspalvių odiniai baldai, tuo tarpu, gali tapti ryškiais akcentais kambario interjere, sudaryti kontrastą su kitais elementais ir taip prisidėti prie išskirtinio, dinamiško vaizdo kūrimo.

Spalvų derinimas yra svarbus, ne tik dėl to, jog odiniai baldai interjere išsiskirtų, tačiau kartu harmoningai derėtų su kitais dizaino elementais.

3. Kurkite kontrastus interjere odinių baldų dėka

Kaip minėjome prieš tai, odiniai baldai galibūti puikus būdas kambaryje sukurti harmoningą kontrastą su kitais jame esančiais dekoro elementais.

Metalo, medžio, ar tarkime stiklo akcentai kambaryje gali tapti patrauklia priešingybe kėdėms, minkštiems kampams, foteliams, ar sofoms iš odos, taip padedant sukurti išties įdomią ir įspūdingą interjero dinamiką bei struktūrą.

Žinoma, per daug kontrasto interjere gali sukurti tikrą chaosą, todėl svarbu neperlenkti lazdos kuriant elementų tarpusavio dermę.

4. Baldai iš odos kaip pagrindinis interjero akcentas

Įvairius naudotus odinius baldus taip pat galime paversti ir pagrindiniu vaizdiniu elementu interjere. Odiniai krėslai, kaip pavyzdys, gali tapti pagrindiniu elementu virtuvėje ar darbo kambaryje, tuo tarpu minkšti kampai, sofos ar foteliai gali atrodyti išties įspūdingai svetainėje ar miegamajame.

Jei planuojate vystyti interjerą šiems elementams esant dėmesio centre, bus labai svarbus tinkamo jų išdėstymo aspektas.

Ypač gerai tokiame interjere atrodys ryškių spalvinių tonų naudoti odiniai baldai.

5. Į interjerą įtraukite ne tik baldus, bet ir daugiau odos akcentų

Siekiant vientisumo kambario ir visų namų interjere, puiki idėja būtų į interjerą įtraukti ir daugiau odos elementų, kurie papildytų naujais įsigytų baldų kuriame atmosferą.

Užuolaidos, dekoratyvinės pagalvėlės ir kiti panašūs akcentai bus puiki priemonė kurti harmoningą, vientisą atmosferą namuose.

Tiesa, svarbu, jog šie papildomi elementai nenustelbtų baldinių elementų interjere.

Pabaigai

Odiniai baldai yra puikus būdas namų interjerui suteikti daugiau jaukumo, išskirtinumo ir prabangos. Įsigijant nenaujus jų variantus, žavesio namams galime suteikti už kur kas palankesnę kainą.

5 patarimai kuriuos aptarėme šiame tekste neabejotinai padės sukurti stilingą ir šiuolaikišką erdvę, kurioje odiniai baldai bus ne tik funkcionalūs, bet ir svarbūs estetiškai.

Share this post