Ar nenauji baldai yra verti jūsų dėmesio?

Ar nenauji baldai yra verti jūsų dėmesio

Ar nenauji baldai yra verti jūsų dėmesio?

Atnaujinti savo virtuvės, svetainės, miegamojo ar bet kokio kito kambario baldus – malonus procesas, kuris kiekvienam iš mūsų leidžia kiek kitaip pažvelgti į savo namus.

Jei tuos pačius baldus naudojame ilgą laiką, o interjere matome tą patį vaizdą, tikėtina, jog aplinka tikrai pasidarys nuobodi, o namai – nebetokie jaukūs kokie buvo lyg šiol.

Vis dėl to, visiškai naujų baldų pirkimas gali atsieiti tikrai nemažai, o net ir pasinaudojus parduotuvėse skelbiamomis akcijomis, ne visada išleidžiame tokią pinigų sumą kurią norėtume, ypač kuomet kalba eina apie prabangą menančius odinius baldus.

Dėl šios priežasties, naudoti odiniai baldai gali būti puiki alternatyva kuri leis greitai, o svarbiausia, už priimtiną kainą įsigyti norimą baldų komplektą.

Šiame straipsnyje – apie tai kodėl naudoti baldai gali būti išties geras pasirinkimas norintiems atsinaujinti ir tai, kokie mitai apie tokius baldus yra neteisingi.

Kokie yra pagrindiniai naudotų baldų privalumai?

Naudotų baldų paklausa mūsų šalyje po truputėlį auga ir visai nesunku suprasti dėl ko. Daugiausiai įtakos tam turi akivaizdūs privalumai kuriuos jie gali pasiūlyti juos įsigijančiam pirkėjui.

Pagrindiniai iš jų:

  • Ženkliai mažesnė kaina – savaime suprantama, pagrindinė priežastis dėl žmonės renkasi naudotus baldus vietoje naujų yra tai, jog jie yra kur kas pigesni. Nors baldai ir būna ne patys naujausi, čia paprastai nesunkiai galima rasti itin kokybiškos produkcijos, kurios vienintelis minusas ir yra tai, jog jūs nebūsite pirmi jų savininkai.
  • Didelis pasirinkimas – dar vienas didžiulis pliusas yra tame, jog tokių baldų pasirinkimas yra išties nemažas, nesvarbu ar ieškote pavienio baldo ar viso komplekto. Be to, jeigu perkate iš internetinės parduotuvės tokios kaip baldaiska.lt, itin patogiai galėsite peržiūrėti visą prekių asortimentą, o prireikus, iškart ir susisiekti konsultacijai.
  • Pirkinį gausite iškart – priešingai nei perkant naujus baldus, čia juos galėsite įsigyti ir atsigabenti į savo namus iš karto. Dažnai būna taip, jog užsisakius naujus baldus dar reikia laukti kol juos pagamins, atgabens į Lietuvą, o jeigu ir įsigyjate juos iškart – dar reikės laiko juo susirinkti.

Kaip ir minėjome prieš tai, perkant naudotus baldus, kokybės aspekto jūs čia tikrai neaukosite. Paprastai jų kaina būna mažesnė vien dėl to, jog jie yra nenauji ir galbūt turi nedidelių su laiku atsiradusiu defektų.

Tai žinoma, verčia juos puikiu pasirinkimu tiems, kas nori nebrangiai atnaujinti savo namus ir juose naudojamus baldus.

Mitai apie naudotus baldus kuriuos privalome paneigti

Apie naudotus baldus sklaido daug nepagrįstų dalykų, ypač kuomet kalba eina apie jų kokybę.

Pagrindinius iš jų aptariame žemiau:

  1. Prastesnė kokybė – savaime suprantama tokie baldai nebus nauji, todėl tikėtis idealaus varianto būtų pakankamai naivu. Tiesa, teigti, jog tokie baldai yra visiškai neverti jūsų dėmesio taip pat būtų neteisinga. Neretai būna, jog pirmieji baldų šeimininkai už juos sumokėjo tikrai nemažus pinigus, tačiau juos tinkamai prižiūrėjo, kas užtikrina, jog ir jūs dar daug metų į priekį galėsite džiaugtis tais pačiais baldais.
  2. Sunkiai suderinama su interjeru – tai vėlgi nėra visiškai teisinga, kadangi net ir nenaujus baldus galima tinkamai priderinti prie savo namų aplinkos. Žinoma, čia reikia tiksliai žinoti kokio stiliaus interjerą kuriate. Klasika, modernizmas ir minimalizmas gali būti puikiai papuoštas naudotais baldais net ir iš skirtingų baldų komplektų.
  3. Baldai ne visuomet yra pigesni nei nauji – baldų kaina gali priklausyti nuo daugelio faktorių įskaitant jų kokybę, panaudotas medžiagas ir t.t. Naudoti baldai kartais gali kainuoti daugiau nei nauji, tačiau to priežastis dažniausiai būna brangesnės ir kokybiškesnės medžiagos kurių tikrai negausite pirkdami naujus baldus už tą pačią kainą.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme pagrindinius aspektus apie naudotus baldus ir tai ar išties apsimoka juos įsigyti. Atsakant į klausimą ar tokie baldai verti jūsų dėmesio, galime drąsiai sakyti, jog tikrai taip.

Už kur kas pigesnę kainą jūs galite gauti itin aukštos kokybės, stilingus ir prabangius baldus kuriuos puikiai priderinsite bet kokioje namų aplinkoje.

Share this post